kongres-optyczny-2017-wisla

OGÓLNOPOLSKI 12  KONGRES OPTYKÓW  KRIO 2017

16-19 listopada 2017 w Hotelu Gołębiewski w WIŚLE

Zapaszmy na nasze stoisko nr 654 w celu zapoznania się z najnowszymi kolekcjami i propozycjami.

W programie targów m.in.

Interesujące wykłady
Forum dyskusyjne optyków
Atrakcyjny program artystyczny
Relaks i wypoczynek

_____________________________________

targi

Zapraszamy do udziału w piątej edycji Targów Optycznych OPTYKA 2016 wspólnym przedsięwzięciu Krajowej Rzemieślniczej Izby Optycznej KRIO oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Targi odbędą się w listopadzie 2016 r. w Poznaniu.

Pozytywny odbiór, zarówno przez wystawców jak i zwiedzających poprzednich edycji poznańskich spotkań optyków, optometrystów i osób związanych z branżą pozwoliło nam wpisać to wydarzenie na stałe do kalendarza imprez targowych.

Podczas ostatniej edycji targów organizaowanych w cyklu dwuletnim na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zaprezentowało się 107 wystawców, którzy przedstawili ponad 300 marek reprezentowanych. Zainteresowanie ze strony profesjonalnych zwiedzających było o 20% większe, w porównaniu do poprzedniej edycji. Bogatą ekspozycję targową obejrzało 2274 optyków, optometrystów, przedstawicieli środowiska naukowego oraz osób zawodowo związanych z branżą optyczną.

Dla uczestników targów organizujemy program konferencji, kursów i wydarzeń współpracując z ośrodkami naukowymi, naszymi Wystawcami a także mediami.

Zapewniamy Państwu wszelkie wygody: najlepsze w Polsce warunki wystawiennicze, pełną i sprawną infrastrukturę, parkingi. Zarówno targi, jak i konferencje odbywają się w najnowszych i najbardziej nowoczesnych pawilonach MTP.

Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa na najbliższej edycji Targów Optycznych OPTYKA 2016.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego współtworzenia tego wyjątkowego wydarzenia.

 

 

kongres

www.kongreskrio.pl